Prodhime instalime mirembajtje per dyer dritare Tiranë

Published date: 07/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Pershendetje!
Oftojme prodhime dhe instalime me cmime shume te arsyeshme per:
1) Tenda;
2) Grilla alumini dhe persiane;
3) Dyer Dritare dhe Vetrata;
4) Rrjeta;
5) Qepena.

Per cdo info kontaktoni ne nr e cel.
Mos hezitono te merni ne cel per cfare do lloj pyetje!
Faleminderit

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Ofroj ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra
  Ofroj ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 06/03/2017

  Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. Ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj. Eksp...

 • VALTER BAÇE  KAMERAMAN/FOTOGRAF SHERBIM PROFESIONAL
  VALTER BAÇE KAMERAMAN/FOTOGRAF SHERBIM PROFESIONAL
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 06/03/2017

  Cilesia me e larte e figures ne formatin HD, tani per te ruajtur kujtimet tuaja me te bukura. Qe DASMA JUAJ te jete kujtimi me i bukur i regjistruar me kamera dhe mjeshteri profesionale. Qe DASMA JUAJ te jete kujtimi me i bukur i fiksuar ne foto prof...

 • mobileri meig ju ofron karrike druri me 1100 lek dhe tavolina druri me 3200 lek
  mobileri meig ju ofron karrike druri me 1100 lek dhe tavolina druri me 3200 lek
  Tjeter - Tiranë (Tiranë) - 06/03/2017

  Me nje eksperience 18 vjecare, per prodhimin e karrikeve dhe tavolinave,per shtepi dhe lokale ofrojm per ju;karrike druri duke filluar me 1100lek,tavolina druri per bare restorante dhe shtepi me 3200 lek.ju mirepresim Tel. : 0682221053 0697702475 www...