servis13 Durrës

Published date: 13/09/2017
 • Location: Durres & Tirane, Durrës, Durrës, Albania


*ofrojme sherbime te ndryshme per biznese dhe familje

° instalime & sherbime eletktrike
°servis celsash & bravash
nderrine dhe riparime bravash , hapje dyersh te blinduara , hapje dyersh makine kur ke harruar celsat ose jane bllokuar
kontakt: 0693350186 & 0695622773
adresa: durres & tirane

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Tornitor (Drejtim dhe pastrim te disqeve te frenimit).
  Tornitor (Drejtim dhe pastrim te disqeve te frenimit).
  Tjeter - Durrës (Durrës) - 07/04/2017

  Drejtim dhe pastrim te disqeve te frenimit te tipeve te ndryshme te makinave. Eliminojme dridhjet ne frenim ose dallgezimet ne siperfaqet anesore. Cel: 0693654826

 • Mobilje te ndyshme
  Mobilje te ndyshme
  Tjeter - Durrës (Durrës) - 02/03/2017

  Nese keni mobilje, sende, orendi, vegla pune... etj edhe nuk dini ku ti shisni na kotaktoni tek numri jone i cel 0696224289 dhe shitja eshte e sigurt kundrejt 20% te vleres se shitjes qe eshte komisioni jone. Per artikujt me cmim te arsyeshem paguajm...

 • sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS)
  sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS)
  Tjeter - Durrës (Durrës) - 16/02/2017

  Durres, sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) 1.800 lek Ofroj sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) Cmimi 1,800 leke Sherbimi ofrohet nga shtepia e juaj ne aeroport. Nr. cel.: 069 988 7415