Tornitor (Drejtim dhe pastrim te disqeve te frenimit). Durrës

Published date: 07/04/2017
 • Location: Durrës, Durrës, Albania

Drejtim dhe pastrim te disqeve te frenimit te tipeve te ndryshme te makinave.
Eliminojme dridhjet ne frenim ose dallgezimet ne siperfaqet anesore.
Cel: 0693654826

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Mobilje te ndyshme
  Mobilje te ndyshme
  Tjeter - Durrës (Durrës) - 02/03/2017

  Nese keni mobilje, sende, orendi, vegla pune... etj edhe nuk dini ku ti shisni na kotaktoni tek numri jone i cel 0696224289 dhe shitja eshte e sigurt kundrejt 20% te vleres se shitjes qe eshte komisioni jone. Per artikujt me cmim te arsyeshem paguajm...

 • sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS)
  sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS)
  Tjeter - Durrës (Durrës) - 16/02/2017

  Durres, sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) 1.800 lek Ofroj sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) Cmimi 1,800 leke Sherbimi ofrohet nga shtepia e juaj ne aeroport. Nr. cel.: 069 988 7415

 • Website Design - Faqe Interneti, Sherbime Web-i, Online Marketing, SEO...
  Website Design - Faqe Interneti, Sherbime Web-i, Online Marketing, SEO...
  Tjeter - Durrës (Durrës) - 09/02/2017

  A ju duhet nje website? Tashme konkurenti juaj e ka nje te tille....! Durres Business eshte nje agjensi e cila po zhvillohet me sukses, dhe qe drejtohet nga te rinj te cilet besojne se nje klient i kenaqur eshte celesi i suksesit. Ne boten e madhe dh...