Ofrojme Tenda/ Cadra me qera Lezhë

Published date: 27/02/2017
 • Location: Lezhë, Lezhë, Albania

ofrojme Tenda/ Qadra me qera per dasma, stola tavolina, me cmimet me te mira,
gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre,
per me shum info klikoni ne faqen www.tenda-me-qera.ml


ose na kontaktoni ne nr 0682290127

Cel. : 0682290127

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Produkte Herbalife Albania
  Produkte Herbalife Albania
  Evente - Tiranë (Tiranë) - 20/03/2017

  Produkte Herbalife Tirane SHEJKU – FORMULA 1 Ushqim me kualitet të lartë Krijon ndjenjën e ngopjes dhe kënaqësisë, i jep organizmit energji. Është burim i mirë i fijeve ushqyese bimore. Është i pasur me vitamina dhe minerale, duke i përfshirë edhe vi...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)