Produkte Herbalife Albania Tiranë

Published date: 20/03/2017
 • Location: Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

Produkte Herbalife Tirane
SHEJKU – FORMULA 1
Ushqim me kualitet të lartë
Krijon ndjenjën e ngopjes dhe kënaqësisë, i jep organizmit energji.
Është burim i mirë i fijeve ushqyese bimore.
Është i pasur me vitamina dhe minerale, duke i përfshirë edhe vitaminat antioksiduese A, C dhe E të cilat ndihmojnë në ruajtjen e qelizave të trupit tuaj nga veprimet e dëmshme të ajrit, ujit dhe ushqimit të ndotur.
Përmban zbulimin e jashtëzakonshëm në teknologjinë e enzimës aminogjen, i cili përmirëson absorbimin e proteinave gjatë ushqyerjes.
Nëse përdoret bashkë me ushqim jo të yndyrshëm dhe me pak kalori mund ta zvogëlojë nivelin e kolesterolit në gjak.
Është zëvendësim për një shujtë komplete, kurse përmbajtja e vlerave të larta ushqyese të tij i plotëson të gjitha nevojat e organizmit.
Prodhohet në disa shije: Vanillë, Çokolladë, Dredhëz, Kapuçino, Cookies and Cream, Fruta tropikale ose si pllakë Ekspres.


FORMULA 4 – MINERALET ME VITAMINË C
Ky produkt është i dedikuar për të arritur eliminimin natyral të materieve toksike nga organizmi dhe për të ndihmuar në vendosjen e baraspeshës natyrale të ujit në organizem. Duhet të merret me sasi të madhe të ujit (së paku dy litra ujë brenda ditës).
Përparësitë kryesore
Kaliumi dhe Kalciumi sigurojnë funksionimin normal të muskujve, kurse kalcumi ndihmon që eshtrat të jenë të shëndoshë
Hekuri zvogëlon lodhjen
Është e pasur me vitaminë C, e cila ndihmon fuksionimin normal të metabolizmit, si dhe sistemin imunologjik, dhe mbron qelizat nga stresi oksidues
Mineralet si zinku, bakri dhe Mangani gjithashtu ndihmojne që qelizat të mbrohen nga stresi oksudues


ÇAJI

Thermojetics - instant çaj bimor (nuk zihet)
Ekstrakte të çajërave të gjelbërt, kardomona dhe bimë tjera
Efektet:
Krijon termogjenezën
Ndihmon në shkrirjen e shtresave të yndyrnave
Shkrin sheqernat dhe yndyrnat duke ofruar energji të shkëlqyer
Mban vitalitetin e trupit duke larguar rraskapitjen
Rrit imunitetin
Kemi dy shije Limon dhe Pjeshkë

HERBAL ALOE – SHAMPON PËR FORCIMIN E FLOKËVE
Përparësitë Kryesore
I forcon flokët 10 herë më shumë pas vetëm një përdorimi*
Zvogëlon thyerjen e flokëve për 90%
Proteina e hidrolizuar e grurit ndihmon në mbrojtjen, regjenerimin dhe forcimin e flokëve tuaja*
Formulë për ruajtjen e ngjyrës së flokëve të ngjyrosura
Nuk përmban sulfate dhe parabene
HERBAL ALOE – BALSAM PËR FORCIMIN E FLOKËVE
Përparësitë Kryesore
Forcon Flokët dhe i bën më të buta pas vetëm një përdorimi*
Balsam i avancuar me proteina nga gruri
Formulë për ruajtjen e ngjyrës së flokëve të ngjyrosura
Nuk përmban sulfate dhe parabene*Kur shamponi për forcimin e flokëve dhe balsami përdoren në flokët e patrajtuara. Rezultatet janë nxjerrë nga studimet në forcim dhe thyerje të flokëve. Vlerat mesatare janë nxjerrë nga testet e bëra në krehjen e flokëve nga laboratore hulumtuese të pavarura

Herbalife Mini SKIN Set

Sigurohuni që lëkura juaj të duket më mirë dhe të ndjeni rezultate të mahnitshme duke përdorur Mini Set-in e produkteve për rezultate të mira
Mini set-i përmban:
Aloe losion qetësues për pastrim 50 ml
Mini kremi hidratues ditor për shkëlqim 15 ml
Mini kremi natës për rigjenerimin e lëkurës 15 ml
Pakoja me Xhel përforcues për pjesët rreth syve – 2 x 2 ml
Pakoja me krem hidratues për pjesët rreth syve – 2 x 2 ml

cel 0685583861
azisshabanaj28@gmail.com
FB Produkte Herbalife
Inst produkte_herbalife
www.produkteherbalifetirane.blogspot.al

Cel. : 0685583861

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Ofrojme Tenda/ Cadra me qera
  Ofrojme Tenda/ Cadra me qera
  Evente - Lezhë (Lezhë) - 27/02/2017

  ofrojme Tenda/ Qadra me qera per dasma, stola tavolina, me cmimet me te mira, gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre, per me shum info klikoni ne faqen www.tenda-me-qera.ml ose na kontaktoni ne nr 0682290127 Cel. : 0682290127