Fier, - kerkoj nje ortak per nje linje prodhimi Fier

Published date: 10/04/2017
 • Location: Fier, Fier, Albania

Kam nje ivestim prej nje shume reth 700.000 euro,
jam ne vazhdimesi te nje aktiviteti prodhimi i cili po ritet nga dita ne dite,
per arsye te nje kredie dhe zgjerimit te metejshem te aktivitetit kerkoj te shes
50 % te aksioneve ,ose nje ortak qe ka deshire te jete bashkepronar.
ju lutem vetem telefonate qe jane te interesuar dhe kan deshire te kene bisnes.
per hollesi te metejshme.

Cel. : 0696911763

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • PARTNER BIZNESI
  PARTNER BIZNESI
  Partnere Biznesi - Tiranë (Tiranë) - 10/04/2017

  KERKOJ PARTNER BIZNESI ne ndarje qeraje te nje zyre juridike ne Laprake, qendra e biznesit “Gintash”, ne rruge kryesore, me sip.30m², mundesisht me avokat, noter, konsulent etj. 15.000 leke i diskutueshem. Celular: 0684419148

 • Kerkohen partnere me magazine, neper rrethe per te shperndare dhe shitur produkte
  Kerkohen partnere me magazine, neper rrethe per te shperndare dhe shitur produkte
  Partnere Biznesi - Mallakastër (Fier) - 10/04/2017

  Kompania fonte-fontana shpk me aktivitet perpunim ,amballazhim uji natyral dhe prodhim lengje me gaze kerkon partnere neper rrethe qe jane te gatshem te marrin persiper shperndarjen dhe shitjen e produkteve te saj uje 0.5L,1.5L,6L,8L Fresk kola 1.5L,...

 • Tirane, ofroj Collaborazione Call Center
  Tirane, ofroj Collaborazione Call Center
  Partnere Biznesi - Tiranë (Tiranë) - 10/04/2017

  Mandati CC Enia Web nell'ottica di incrementare le attività di vendita sul territorio Italiano , ricerca partner affidabili, agenzie e call center ai quali affidare prestigiosi mandati di TLC tra questi i più importanti sono TIM ,Fastweb, Vodafone. È...