ofrojme kurse anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht Tiranë

Published date: 13/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Language Learning Center L.L.C
Me nje staf te kualifikuar dhe mesimdhenie profesionale.
Ofron: Kurse te gjuheve te huaja:
- Anglisht
- Gjermanisht
- Frengjisht
- Italisht
Pregatitje per Call Center
Duke filluar nga 5.500 Lek cdo nivel.
Kurse individuale 500 Lek/ Seanca (90min)
Kurse per te gjitha grupmoshat.
Grupe të vogla dhe ambjent komod.
Ju beni zgjidhjen, per te tjerat mendojme ne.
E-Mail: languagelearningcenter2017@gmail.com

Cel. : 0692463634
0694586696

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • ofrojme kurse gjermanisht
  ofrojme kurse gjermanisht
  Kurse Gjuhe - Tiranë (Tiranë) - 13/04/2017

  Language Learning Center L. L. C Ofron: Kurse intensive te gjuhes gjermane per cdo nivel dhe cdo grupmoshe. Mesimdhenie profesionale dhe me koopetenca, me nje staf te kualifikuar dhe me eksperience. - Cmimet me te favorshe te momentit: Vetem 5.500 Le...

 • Ofrohen perkthime nga gjuha angleze-shqip dhe anasjelltas
  Ofrohen perkthime nga gjuha angleze-shqip dhe anasjelltas
  Kurse Gjuhe - Tiranë (Tiranë) - 27/03/2017

  Ofroj perkthime profesionale Anglisht-Shqip dhe Shqip-Anglisht per cdo lloj literature. Ofrojme cilesi dhe shpejtesi me cmime te arsyeshme. Per me shume info mund te kontaktoni ne cel: 0697339295 ose ne adresen e emailit: klarahysenaj@yahoo.com Cel. ...

 • Ofrohen perkthime nga gjuha angleze-shqip dhe anasjelltas
  Ofrohen perkthime nga gjuha angleze-shqip dhe anasjelltas
  Kurse Gjuhe - Tiranë (Tiranë) - 21/03/2017

  Ofroj perkthime profesionale Anglisht-Shqip dhe Shqip-Anglisht per cdo lloj literature. Ofrojme cilesi dhe shpejtesi me cmime te arsyeshme. Per me shume info mund te kontaktoni ne cel: 0697339295 ose ne adresen e emailit: klarahysenaj@yahoo.com Cel. ...