ofrojme kurse Frëngjisht Tiranë

Published date: 13/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Language Learning Center L.L.C
Nisë së shpejti kurset e gjuhës franceze.
Mësimdhënie në bazë kopetencash.
Me një mësimdhënie cilësore dhe staf të kualifikuar.
Përgatitje për punësim në Francë.
Kurs për çdo grup moshe.
Çdo nivel 5500 Lek.
Kurse individuale 500 Lek Seanca(90 minuta)/400 Lek seanca (60minuta)
Grupe të vogla 3-5 persona.
Nëse ju sillni edhe një person tjetër tek Ne përfitoni ulje
Cel. : 0692463634
0694586696
E-mail: languagelearningcenter2017@gmail.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • ofrojme kurse anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht
  ofrojme kurse anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht
  Kurse Gjuhe - Tiranë (Tiranë) - 13/04/2017

  Language Learning Center L.L.C Me nje staf te kualifikuar dhe mesimdhenie profesionale. Ofron: Kurse te gjuheve te huaja: - Anglisht - Gjermanisht - Frengjisht - Italisht Pregatitje per Call Center Duke filluar nga 5.500 Lek cdo nivel. Kurse individu...

 • ofrojme kurse gjermanisht
  ofrojme kurse gjermanisht
  Kurse Gjuhe - Tiranë (Tiranë) - 13/04/2017

  Language Learning Center L. L. C Ofron: Kurse intensive te gjuhes gjermane per cdo nivel dhe cdo grupmoshe. Mesimdhenie profesionale dhe me koopetenca, me nje staf te kualifikuar dhe me eksperience. - Cmimet me te favorshe te momentit: Vetem 5.500 Le...

 • Ofrohen perkthime nga gjuha angleze-shqip dhe anasjelltas
  Ofrohen perkthime nga gjuha angleze-shqip dhe anasjelltas
  Kurse Gjuhe - Tiranë (Tiranë) - 27/03/2017

  Ofroj perkthime profesionale Anglisht-Shqip dhe Shqip-Anglisht per cdo lloj literature. Ofrojme cilesi dhe shpejtesi me cmime te arsyeshme. Per me shume info mund te kontaktoni ne cel: 0697339295 ose ne adresen e emailit: klarahysenaj@yahoo.com Cel. ...