Warning: main(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/settings.php on line 37

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/informac/public_html/lajme/settings.php on line 37

Warning: main(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/settings.php on line 43

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/informac/public_html/lajme/settings.php on line 43
Informacion.al
Miresevini, ketu mund te lexoni lajmet e fundit nga politika, ekonomia, vipat, rajoni e bota, si dhe te krijoni njohje te reja. Mund te pyesni per dicka dhe te merrni pergjigje nga komuniteti.
Top News Story
Hako AlbaniaHistoriku

Kompania është themeluar në vitin 1994 nga familja HAKO. Fabrika ndodhet në autostradën Tiranë – Durrës, 5 km në perëndim të qytetit të....

Bojra NeonKompania  "NEON" është krijuar në Tiranë në vitin 1998 me ortakë Durim Shehu dhe Ioanis Karakassis.
Fillimisht....

Fjolla ndërron look sërish (foto)Këngëtarja Fjolla Morina ka ndërruar sërish stilin e flokëve. Ngjyra pink nuk zgjati shumë në flokët e saj që kishte realizuar para pak ditësh,....

Dubai, udhëtoni me autobus shpërbleheni me 4 kg ar

Si pjesë e fushatës me rastin e festimit të transportit publik, autoritetet në Dubai kanë përgatitur shpërblime të majme, për të nxitur njerëzit që të përdorin sa më shumë këtë lloj transporti.

Zyrtarët e Dubait vendosën të shpërblejnë me ar të gjithë ata që në vend të makinave të tyre do të përdorin burimet e transportit publik. Departamenti i....
Xhuvani dorëhiqet si deputete, Rama: Mësim për politikanët dhe gjyqtarët
Xhuvani dorëhiqet si deputete, Rama: Mësim për politikanët....
Në një dalje nga Kryeministria, Xhuvani shprehu ngushëllimin për familjet e katër viktimave, ku i dyshuari kryesor si....
Armina Mevlani: Jam e dashuruar, por do pres për martesën
Armina Mevlani: Jam e dashuruar, por do pres për martesën
Armina Mevlani, e përfolur si e dashura e Shkëlzen Berishës, vazhdon që të mbushë faqet rozë të mediave,....
Nora përgënjeshtron thashethemet per ndarjen
Nora përgënjeshtron thashethemet per ndarjen
Spekulimet në media se Nora Istrefi i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj Robertin, i ka heshtur këngëtarja duke....
Ermela e Big Brother duke mesuar artet marciale
Ermela e Big Brother duke mesuar artet marciale
Në “Big Brother 4”, provoi logjikën e fortë duke luajtur me strategji, për të dalë nga situatat e....
Florida Sala, modelja që guxon te pozoje lakuriq
Florida Sala, modelja që guxon te pozoje lakuriq
Ajo është e vetëdijshme për bukurinë e saj fizike, ndihet seksi, ndaj nuk heziton të provokojë përpara....
Ingrid Gjoni: Mos e ka Tuna zogun me fletë?
Ingrid Gjoni: Mos e ka Tuna zogun me fletë?
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ingrid Gjoni e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të....
Albërie Hadergjonajt i vjedhin makinën
Albërie Hadergjonajt i vjedhin makinën
Pre e “hajdutëve profesionistë” të makinave në kryeqytet, këtë herë është bërë....
Adelina Berisha, me ne fund me klip te ri
Adelina Berisha, me ne fund me klip te ri
Kengetarja hot e skenes, Adelina Berisha, te cilen me shume e njohim per te pasmet e saj seksi se sa per kengen, ka treguar se ka filluar xhirimet....
Enca, “Jam single, por aspak e vetmuar”
Enca, “Jam single, por aspak e vetmuar”
Enca, së fundmi keni publikuar videoklipin tuaj më të ri “Real Love” në duet me këngëtarin e ri....
Pas ndarjes, Mirjeta kalon pushimet me një djalë tjetër
Pas ndarjes, Mirjeta kalon pushimet me një djalë tjetër
Mirjeta e “Big Brother 4” ka lënë pas martesën e shkurtër dhe divorcin me djalin kosovar Burim Fejzullahu,....
Genta Ismajli: Jam zhgënjyer, por tani jam e lumtur
Genta Ismajli: Jam zhgënjyer, por tani jam e lumtur
Genta Ismajli këtë verë ka preferuar të rrijë larg mediave. Madje duket sikur nuk ndodh asgjë me jetën e saj,....
Per njohje te reja
Per njohje te reja
PERSHENDETJE! Dua te njihem me nje mashkull mosha 28-35,une jam 29 vjece me origjin nga Vlora dhe jetoj ne Itali dhe po te jet e mundur dhe i....
Olta Gixhari thyen tabu, pranon të luajë lesbiken në filmin e ri të Fatmir Koçit
Olta Gixhari thyen tabu, pranon të luajë lesbiken në filmin e....
E kemi parë të shkëmbejë puthje kinemaje me ndonjë mashkull në film, po kësaj here ajo do të thyejë....
Jonida Maliqi arrin trupin e ëndërruar pas të 30-tave.
Jonida Maliqi arrin trupin e ëndërruar pas të 30-tave.
Pas një arratisjeje verore në klipin “Sonte”, në bashkëpunim me Dj. Blunt dhe Real 1, Jonida Maliqi ja ku vjen me....
I afërmi i 52-vjeçarit: Agimi donte martesë me studenten, ishte xheloz për fejesën e saj.
I afërmi i 52-vjeçarit: Agimi donte martesë me studenten,....
“Studentja takoi familjarët. Ai ishte xheloz për fejesën e saj”Të afërmit e Agim Eminit thonë se....
Psikologjia sociale
Psikologjia sociale
Psikologjia sociale është një përpjekje për të kuptuar sesi ndikohen mendimet, ndjenjat dhe sjellja e njerëzve....
Sponsor
Lajmet e fundit
Lidhja e depresionit dhe sëmundjeve të zemrës
Që prej disa kohësh, shkencëtarët mendojnë se ka një lidhje të rëndësishme mes depresionit dhe sëmundjes së zemrës. Trajtimi standart për depresionin ka....
lexo me shume...
Armina Mevlani tërheq vëmendjen me linjat seksi
Armina Mevlani, “Miss Albania 2009”, është fotografuar pak ditë më parë nga paparaci ynë në Gjirin e Lalzit, teksa pushonte me familjen e saj. Javën e kaluar,....
lexo me shume...
Rike Roci: Pushimet pa të dashurin dhe rikthimi në ekran si moderatore
Një modele që na prezanton linjat e saj të plota, ndryshe nga stereotipi që jemi mësuar për to, “kockë e lëkurë”.  Rike Roci, vajza më seksi e “Big....
lexo me shume...
Soni Malaj: Jeta mes Tiranës dhe Romës
Thotë se me lindjen e vajzës, Annës, është bërë më e kujde-sshme në përzgjedhjen e koncerteve, siç pohon nga ana tjetër, se njerëzit për të....
lexo me shume...
Mihrie Braha, provokuese edhe këtë verë
Kaq shumë artiste të reja dhe atraktive në skenën shqiptare kanë ardhur këto vitet e fundit, saqë ajo, e ashtuquajtura Merlin Monroe shqiptare, sikur është harruar. E kuptuat se....
lexo me shume...
Nga Anetaret e faqes
alexander alexander Përshëndetje,       Unë jam një huadhënës privat, unë të ofrojë kredi me 3% është një kompani legjitime me nder dhe dallim, dhe ne jemi të gatshëm për t'ju ndihmuar në çdo problem financiar që jeni. Ne ofrojmë të gjitha....

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/shared.make_timestamp.php on line 34

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/shared.make_timestamp.php on line 34

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/modifier.date_format.php on line 55

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/modifier.date_format.php on line 55
Friday, March 4, 2016, 02:15:16
Eliza Eliza Hajajajajjajajajajajajaj

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/shared.make_timestamp.php on line 34

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/shared.make_timestamp.php on line 34

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/modifier.date_format.php on line 55

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/modifier.date_format.php on line 55
Monday, October 19, 2015, 07:45:26
elton papa elton papa elton ose shkurte toni nga dursi 0696598756

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/shared.make_timestamp.php on line 34

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/shared.make_timestamp.php on line 34

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/modifier.date_format.php on line 55

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/modifier.date_format.php on line 55
Sunday, March 16, 2014, 04:23:46
elton papa elton papa jame nje cune nga dursi emri e kame elton papa nga plazi i dursi 0696598756 toni jame 35vjece ju mi preshe telefonaten tuaj ose semese

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/shared.make_timestamp.php on line 34

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/shared.make_timestamp.php on line 34

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/modifier.date_format.php on line 55

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/informac/public_html/lajme/libs/plugins/modifier.date_format.php on line 55
Sunday, March 16, 2014, 04:20:39
-