Auto Servis Landi Ofron sherbime te ndryshme Tiranë

Published date: 29/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Auto Servis Landi :

Ofron sherbime cilesore riparimi dhe lyerje karrocerie per automjete te kategorive dhe tipeve te ndryshme.

Disa nga sherbimet qe ofrohen jane :

1- lyerje dhe rifreskim look-u per automjetet e vjeteruara
2- te gjitha sherbimet per automjetet e karamboluara, deri ne perfitimin e pamjes se dale nga fabrika
3- Ndryshime ngjyrash per automjete te ndryshme.
4- Dhenie paste dhe shkelqimi
5- Zhbllokime makinash te mbyllura
6- Montime - zmontime pjesesh te ndryshme dhe aksesoresh te makinave.

Cmimet jane te arsyeshme dhe te diskutueshme.
Eksperienca ne kete fushe eshte e standarteve shume te larta. Eksperinece 12 vjecare e mjeshtrit ne makinat BMW, Mercedes etj.

Do te mbeteni te kenaqur nga sherbimi, cilesia dhe pagesa.

Na kontaktoni ne nr +355699960830 ose na gjeni ne adresen : Unaze e re Prane hotel Rolandit, Stacioni autobuzit te Tiranes se re.

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Transport
  Transport
  Automjete - Tiranë (Tiranë) - 27/03/2017

  TRANSPORT DRINI Bejme transport per mallra te ndryshme brenda dhe jasht vendit. PER INFORMACIONE KONTAKTONI NE NR: 0684097504 / 0695250726 e-mail: g.drini@hotmail.com Cel. : 0684097504

 • Eagle Car Rentals makina me qira
  Eagle Car Rentals makina me qira
  Automjete - Tiranë (Tiranë) - 10/03/2017

  Ofroj makina me qera te reja,siguri, shpejtesi, komoditet,cmime te lira Tel:0699192700 dhe 0699163388 044316292 www.eaglerent.al reservations@eaglerent.al

 • Autotransport Benelux-Kosovë
  Autotransport Benelux-Kosovë
  Automjete - Tiranë (Tiranë) - 08/03/2017

  1.Autotransport Belgjikë-Hollandë-Luxemburg-Kosovë-(Pikëgrumbullimi i veturave Bruksel) 2.Transport i makinave të punës(traktorë,kamionë,vegla dhe mall të ndryshëm) 3..Shesim vetura dhe autopjesë të dorës së dytë***(Pejë-fsh.Pavlan(rruga magjistrale ...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)