AUTO TRANSPORT "E.S" LUSHNJE Lushnjë

Published date: 22/03/2017
 • Location: Lushnjë, Fier, Albania

OFROJME SHERBIM TRANSPORTI AUTOMJETESH NGA ITALIA NE SHQIPERI DHE NGA SHQIPERIA NE ITALI. SHERBIME KARROATREC NE TE GJITHE SHQIPERINE DHE JASHTE VENDIT NE TE GJITHE EUROPEN. TRANSPORT I LICENSUAR DHE I GARANTUAR PER NE B.E EURO 5. ME ÇMIME KONKURUESE DHE SHERBIM MAKSIMAL NDAJ KLIENTIT. JU MIREPRESIM, OFROJME SHERBIME TRANSPORTI SI PER INDIVIDE DHE PER BIZNESE, JU ZGJIDHNI AUTOMJETIN QE DESHIRONI PER TE TJERAT MENDOJME NE.
NR KONTAKTI;
ADRIATIK +355692197715
ERION +355 69 223 6614
NR ITALI +393886442200

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Sherbim Taxi - Transport Udhetaresh
  Sherbim Taxi - Transport Udhetaresh
  Automjete - Shkodër (Shkodër) - 25/04/2017

  UPsTAXI - Sistemi i Integruar per cdo Klient, Shofer dhe Kompani Taxi Shkarkoje UPSTAXI ne Android ose Iphone dhe porosit taxine tende Sherbimi taxi ne Shkoder ka emrin UPsTAXI Ofrojme Sherbim taxi ne te gjithe Shqiperine, Kosoven dhe Malin e Zi. Ofr...

 • sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) 1.700 lek
  sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) 1.700 lek
  Automjete - Durrës (Durrës) - 25/04/2017

  Ofroj sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) Cmimi 1,700 leke Sherbimi ofrohet nga shtepia e juaj ne aeroport. Nr. cel.: 069 988 7415

 • Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI
  Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI
  Automjete - Durrës (Durrës) - 24/04/2017

  Servis Pompist DIesel DURRES. Revizionojme pompa dhe injektore te gjithe tipet. vetura foristrada kamjone fadroma etj. pompa dhe injektore common rail cdi tdci xdi hdi etj.Pjese kembimi origjinale. Bango prova elektronike per pompa dhe injektore cdi ...