Autotransport Benelux-Kosovë Tiranë

Published date: 08/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

1.Autotransport Belgjikë-Hollandë-Luxemburg-Kosovë-(Pikëgrumbullimi i veturave Bruksel)

2.Transport i makinave të punës(traktorë,kamionë,vegla dhe mall të ndryshëm)

3..Shesim vetura dhe autopjesë të dorës së dytë***(Pejë-fsh.Pavlan(rruga magjistrale Pejë-Prishtinë)

Bëjmë bartjen me kamion te veturave nga Belgjika për në Kosovë.

Cmimi për vetura është 600€ kurse për kamioneta varësisht nga dimensionet.
http://www.kosovamarketing.net/qytetet/peja/best-cars/bestcars.htm
P.S.Shesim dhe blejmë vetura si dhe ndëmjetësojmë në shitblerje.
Mos hezitoni të na kontaktoni,përpiqemi tu ofrojmë shërbime sa më korrekte që është e mundur.

E-mail ;trimcars@telenet.be
E-mail ;bujarsmaka@hotmail.com,
Skype;bujar.smaka

Telefoni në Kosovë; +38649427363
Telefoni në Belgjikë; +32476915807
Viber; +32476915807
Telefax; +3223095112

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Sherbim Taxi - Transport Udhetaresh
  Sherbim Taxi - Transport Udhetaresh
  Automjete - Shkodër (Shkodër) - 25/04/2017

  UPsTAXI - Sistemi i Integruar per cdo Klient, Shofer dhe Kompani Taxi Shkarkoje UPSTAXI ne Android ose Iphone dhe porosit taxine tende Sherbimi taxi ne Shkoder ka emrin UPsTAXI Ofrojme Sherbim taxi ne te gjithe Shqiperine, Kosoven dhe Malin e Zi. Ofr...

 • sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) 1.700 lek
  sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) 1.700 lek
  Automjete - Durrës (Durrës) - 25/04/2017

  Ofroj sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) Cmimi 1,700 leke Sherbimi ofrohet nga shtepia e juaj ne aeroport. Nr. cel.: 069 988 7415

 • Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI
  Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI
  Automjete - Durrës (Durrës) - 24/04/2017

  Servis Pompist DIesel DURRES. Revizionojme pompa dhe injektore te gjithe tipet. vetura foristrada kamjone fadroma etj. pompa dhe injektore common rail cdi tdci xdi hdi etj.Pjese kembimi origjinale. Bango prova elektronike per pompa dhe injektore cdi ...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)