Eagle Car Rentals makina me qira Tiranë

Published date: 10/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ofroj makina me qera te reja,siguri, shpejtesi, komoditet,cmime te lira
Tel:0699192700 dhe 0699163388
044316292
www.eaglerent.al
reservations@eaglerent.al

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Autotransport Benelux-Kosovë
  Autotransport Benelux-Kosovë
  Automjete - Tiranë (Tiranë) - 08/03/2017

  1.Autotransport Belgjikë-Hollandë-Luxemburg-Kosovë-(Pikëgrumbullimi i veturave Bruksel) 2.Transport i makinave të punës(traktorë,kamionë,vegla dhe mall të ndryshëm) 3..Shesim vetura dhe autopjesë të dorës së dytë***(Pejë-fsh.Pavlan(rruga magjistrale ...

 • LIMUZINA ME QERA -97
  LIMUZINA ME QERA -97
  Automjete - Tiranë (Tiranë) - 06/03/2017

  LIMUZINE 9.5 m 3600 cc ,me dogane targa te reja AA FJ ,shitet , kembehet me toke ,apartament ,cmim i favorshem ,me qera 500euro dita per dasma,,,,,,

 • Makina me Qera
  Makina me Qera
  Automjete - Tiranë (Tiranë) - 03/03/2017

  Ofroj Makina me Qera , VW PASSAT 1.9 TDI NAFTE DHE C-CLASS NAFTE ME KAMJE AUTOMATIKE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ( TE SAPO TARGUAR) , CMIMI NIS NGA 25 EURO DITA PER ME SHUME INFORMACION : TELEFON : 0662050600 & 0695769493 EMAIL: ropituto@live.co...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)