Sherbim Taxi - Transport Udhetaresh Shkodër

Published date: 25/04/2017
 • Location: Shkodër, Shkodër, Albania

UPsTAXI - Sistemi i Integruar per cdo Klient, Shofer dhe Kompani Taxi
Shkarkoje UPSTAXI ne Android ose Iphone dhe porosit taxine tende

Sherbimi taxi ne Shkoder ka emrin UPsTAXI

Ofrojme Sherbim taxi ne te gjithe Shqiperine, Kosoven dhe Malin e Zi.

Ofrojme Airport Shuttle Service:
Tirana-Rinas: Tirana-Podgorica: Tirana-Prishtina: Shkodra-Prishtina: Shkodra-Podgorica: Shkodra-Rinas: Shkodra-Tivat etj

Per Sezonin Turistik Veror UPsTAXI ofron bashkepunime te mundshme me Hotele, Hostele, Agjensi Udhetimesh, Bare, Restorante, me Tarifa dhe Komisione te volitshme.

Per me shume informacione dhe oferta te momentit ju lutem na kontaktoni

Headquarter :
Blv. Skenderbeu, P.115,
Shkoder 4000, ALBANIA

Dispatch & Info
Tel: +355 22 24 9999
Mob :+355 66 2249999
info@upstaxi.com
www.upstaxi.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) 1.700 lek
  sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) 1.700 lek
  Automjete - Durrës (Durrës) - 25/04/2017

  Ofroj sherbim taksi DURRES - AEROPORT (RINAS) Cmimi 1,700 leke Sherbimi ofrohet nga shtepia e juaj ne aeroport. Nr. cel.: 069 988 7415

 • Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI
  Pompist Diesel Pompa Injektore CDI TDCI
  Automjete - Durrës (Durrës) - 24/04/2017

  Servis Pompist DIesel DURRES. Revizionojme pompa dhe injektore te gjithe tipet. vetura foristrada kamjone fadroma etj. pompa dhe injektore common rail cdi tdci xdi hdi etj.Pjese kembimi origjinale. Bango prova elektronike per pompa dhe injektore cdi ...

 • Transport
  Transport
  Automjete - Tiranë (Tiranë) - 03/04/2017

  TRANSPORT DRINI Bejme transport per mallra te ndryshme brenda dhe jasht vendit. PER INFORMACIONE KONTAKTONI NE NR: 0684097504 / 0695250726 e-mail: g.drini@hotmail.com Cel. : 0684097504