AUTO TRANSPORT "E.S" Lushnjë

Published date: 02/03/2017
 • Location: Lushnjë, Fier, Albania

OFROJME SHERBIM TRANSPORTI AUTOMJETESH NGA ITALIA NE SHQIPERI DHE NGA SHQIPERIA NE ITALI. SHERBIME KARROATREC NE TE GJITHE SHQIPERINE DHE JASHTE VENDIT NE TE GJITHE EUROPEN. TRANSPORT I LICENSUAR DHE I GARANTUAR PER NE B.E EURO 5. ME ÇMIME KONKURUESE DHE SHERBIM MAKSIMAL NDAJ KLIENTIT. JU MIREPRESIM, OFROJME SHERBIME TRANSPORTI SI PER INDIVIDE DHE PER BIZNESE, JU ZGJIDHNI AUTOMJETIN QE DESHIRONI PER TE TJERAT MENDOJME NE.
NR KONTAKTI;
ADRIATIK +355692197715
ERION +355 69 223 6614
NR ITALI +393886442200

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Karrotrec
  Karrotrec
  Mjete te tjera - Kukës (Kukës) - 03/03/2017

  Asistenc rrugore dhe sherbim te shpejt ne transport dhe sherbim me pjes rezerv nga Auto pjese servis nerguti. Kryejm dhe transport dhe levizjen e kotinereve,gjeneratoreve, shtylla dhe shum sherbime te tjera me kran me pesh deri ne 3ton dhe me lartesi...