APARATE DEGJIMI te markes Widex, DANIMARKE Tiranë

Published date: 30/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Firma Widex, me qender ne Danimarke eshte nje nder prodhuesit me te medhej te aparateve te degjimit ne bote.
Prodhimet e saj jane te teknologjise se larte,100% dixhital dhe ka te kombinuar mire cilesine e larte me cmim te ulet.

Sherbimet qe ofrojme:
-Vizita ORL
-Matje degjimi me audiometer profesional dhe prove aparati degjimi (falas)
-Programim, instalim aparati degjimi.(per disa modele, ne cast)
-Sherbime programimi (falas per 2 vjet)
-Sherbime servisi dhe mirembajtjeje gjate gjithe jetes se aparatit.
-Manual perdorimi ne gjuhen shqipe
-Sherbim ne banese. (Mbi 30 km nga Tirana me prenotim)
W.O. Per personat qe kane zhurma ne vesh, ofrojme programe speciale dëgjimi (Provë falas për një muaj).

Adresa: Bulevardi Zhan Dark, pallati mes Gjimnazit Ismail Qemali dhe ish-ATSH, kati 2.
Tel. : 042237356
Cel. : 0682077690, email widexalb@yahoo.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • VESA SPA & FITNESS
  VESA SPA & FITNESS
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz. Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi, dhe marresi mund te shkojne kur te deshiroje ne 3 muajt e ardhshem per ta konsumuar. Do te jete nje ek...

 • Perfect Fitness
  Perfect Fitness
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Palestra Perfect ka hapur dyert per klient në vitin 2010. Ajo nisi si një iniciativë për të sjellë pranë klientëve kushte komode, pajisje moderne dhe çmime konkurruese. Një palestër të pajisur me të gjitha mjetet e domosdoshme për të mbajtur trupin t...

 • FITNESS FORMA TIRANE
  FITNESS FORMA TIRANE
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Fitnes forma ka nje mori pajisjesh te teknologjis se fundit, instruktore me eksperience te gjate ne kete fushe, si dhe opsione anetaresimi plotesisht te perballueshme. Aerobi (cdo mbasdite ne dy orarete ndryshme dhe tre here ne jave paradite) Ejani t...