AS ESTETIC Tiranë

Published date: 28/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

https://www.facebook.com/AS-Estetic-486897594815886/
SUPER SHERBIME SUPER CMIME JU MIRPRESIM

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Dance__Inspirations Kurse Kercimi Fitness
  Dance__Inspirations Kurse Kercimi Fitness
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 10/04/2017

  Dance__Inspirations Ermira Dance Studio Ofrojme kurse kercimi per te gjitha grupmoshat duke filluar nga 3 deri 50 vjec ne : Classic / Hip-Hop / Moderne / Latine / Zumba / Fitness / Yoga / Pilates / Pre-Natal / Post-Natal / Kercime Popullore / Pergati...

 • APARATE DEGJIMI te markes Widex, DANIMARKE
  APARATE DEGJIMI te markes Widex, DANIMARKE
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 30/03/2017

  Firma Widex, me qender ne Danimarke eshte nje nder prodhuesit me te medhej te aparateve te degjimit ne bote. Prodhimet e saj jane te teknologjise se larte,100% dixhital dhe ka te kombinuar mire cilesine e larte me cmim te ulet. Sherbimet qe ofrojme: ...

 • Ofrohet part time fizioterapiste&masazhatore
  Ofrohet part time fizioterapiste&masazhatore
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 29/03/2017

  pershendetje jam fizioterapiste dhe masazhatore ofroj masazhe anticelulite per femrat ( ofroj masazhe vetem per femra) kush eshte e interesuar ju lutem me kontaktoni ne adressen time te emailit Tel. : erisapasho88@gmail.com Cel. : erisapasho88@gmail....