FITNESS FORMA TIRANE Tiranë

Published date: 03/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Fitnes forma ka nje mori pajisjesh te teknologjis se fundit, instruktore me eksperience te gjate ne kete fushe, si dhe opsione anetaresimi plotesisht te perballueshme.

Aerobi (cdo mbasdite ne dy orarete ndryshme dhe tre here ne jave paradite)

Ejani te perfitoni kete super oferte!

Jeni 4 miq, atehere 3 prej tyre do te paguajne dhe i katerti e ka falas)
Gjithashtu duhet te dini qe cdo femer perfiton 10% ulje ne te gjithe abonimet.

Per me shume informacione na kontaktoni ne :
Adresa Blvd "Zogi I", pallati 13 katesh prane cirkut te Tiranes
Tel +355 42264293
Cel +355 695325912
Email doriankobeci@gmail.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • AS ESTETIC
  AS ESTETIC
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 28/04/2017

  https://www.facebook.com/AS-Estetic-486897594815886/ SUPER SHERBIME SUPER CMIME JU MIRPRESIM

 • Dance__Inspirations Kurse Kercimi Fitness
  Dance__Inspirations Kurse Kercimi Fitness
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 10/04/2017

  Dance__Inspirations Ermira Dance Studio Ofrojme kurse kercimi per te gjitha grupmoshat duke filluar nga 3 deri 50 vjec ne : Classic / Hip-Hop / Moderne / Latine / Zumba / Fitness / Yoga / Pilates / Pre-Natal / Post-Natal / Kercime Popullore / Pergati...

 • APARATE DEGJIMI te markes Widex, DANIMARKE
  APARATE DEGJIMI te markes Widex, DANIMARKE
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 30/03/2017

  Firma Widex, me qender ne Danimarke eshte nje nder prodhuesit me te medhej te aparateve te degjimit ne bote. Prodhimet e saj jane te teknologjise se larte,100% dixhital dhe ka te kombinuar mire cilesine e larte me cmim te ulet. Sherbimet qe ofrojme: ...