Ofrohet part time fizioterapiste&masazhatore Tiranë

Published date: 29/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

pershendetje jam fizioterapiste dhe masazhatore ofroj masazhe anticelulite per femrat ( ofroj masazhe vetem per femra) kush eshte e interesuar ju lutem me kontaktoni ne adressen time te emailit

Tel. : erisapasho88@gmail.com

Cel. : erisapasho88@gmail.com

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • VESA SPA & FITNESS
  VESA SPA & FITNESS
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz. Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi, dhe marresi mund te shkojne kur te deshiroje ne 3 muajt e ardhshem per ta konsumuar. Do te jete nje ek...

 • Perfect Fitness
  Perfect Fitness
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Palestra Perfect ka hapur dyert per klient në vitin 2010. Ajo nisi si një iniciativë për të sjellë pranë klientëve kushte komode, pajisje moderne dhe çmime konkurruese. Një palestër të pajisur me të gjitha mjetet e domosdoshme për të mbajtur trupin t...

 • FITNESS FORMA TIRANE
  FITNESS FORMA TIRANE
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Fitnes forma ka nje mori pajisjesh te teknologjis se fundit, instruktore me eksperience te gjate ne kete fushe, si dhe opsione anetaresimi plotesisht te perballueshme. Aerobi (cdo mbasdite ne dy orarete ndryshme dhe tre here ne jave paradite) Ejani t...