Perfect Fitness Tiranë

Published date: 03/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Palestra Perfect ka hapur dyert per klient në vitin 2010. Ajo nisi si një iniciativë për të sjellë pranë klientëve kushte komode, pajisje moderne dhe çmime konkurruese.

Një palestër të pajisur me të gjitha mjetet e domosdoshme për të mbajtur trupin tuaj në formë të përkryer dhe instruktorët më të përgatitur në fushën e fitnesit, body fitnesit dhe të aerobisë dhe gjimnastikës.

Gjimnastika sportive është një metodë stërvitore me ushtrime statike dhe dinamike. Fillimisht kjo metodë stërvitore filloi të aplikohet për të rifituar aftësitë shpërthyese dinamike, lëvizore, statike dhe psiqike tek sportistët e gjimnastikës artistike si dhe për të perfeksionuar linjat e tyre trupore muskulore. Më vonë kur hyri kultura e fitnesit u fut duke qënë se është mjaft tërheqëse dhe argëtuese dhe mbi të gjitha jep rezultate të shpejta në forcat e lartpërmendura si dhe tonifikimin dhe zbukurimin e linjave të trupit.

Palestra Perfect Firness ofron abonime të kohëzgjatjeve të ndryshme (1, 3, 6 apo 12 mujore) dhe të ritmeve të ndryshme gjithashtu (3, 4 apo 6 herë në javë). Tarifat fillojnë nga 4000 L në muaj.

Adresa: Rr. Pjetër Budi
Orari: 08:00 - 22:30 çdo ditë
Tel: +355 68 5725555

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • FITNESS FORMA TIRANE
  FITNESS FORMA TIRANE
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Fitnes forma ka nje mori pajisjesh te teknologjis se fundit, instruktore me eksperience te gjate ne kete fushe, si dhe opsione anetaresimi plotesisht te perballueshme. Aerobi (cdo mbasdite ne dy orarete ndryshme dhe tre here ne jave paradite) Ejani t...

 • AS ESTETIC
  AS ESTETIC
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 28/04/2017

  https://www.facebook.com/AS-Estetic-486897594815886/ SUPER SHERBIME SUPER CMIME JU MIRPRESIM

 • Dance__Inspirations Kurse Kercimi Fitness
  Dance__Inspirations Kurse Kercimi Fitness
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 10/04/2017

  Dance__Inspirations Ermira Dance Studio Ofrojme kurse kercimi per te gjitha grupmoshat duke filluar nga 3 deri 50 vjec ne : Classic / Hip-Hop / Moderne / Latine / Zumba / Fitness / Yoga / Pilates / Pre-Natal / Post-Natal / Kercime Popullore / Pergati...