VESA SPA & FITNESS Tiranë

Published date: 03/05/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi, dhe marresi mund te shkojne kur te deshiroje ne 3 muajt e ardhshem per ta konsumuar.
Do te jete nje eksperience qe ata nuk do ta harrojne kurre.

Fitness.
- Ambjent i kendshem dhe komod ne standarte nderkombetare, programe te personalizuar, paisje te gjenerates se fundit te Techno Gym - lideri boteror i paisjeve te ketij lloji, te dizenjuar me theksim te vecante ne kujdesin e Sistemit kardiak isocontrole.
- Klientet jane te monitoruar nga instruktor dhe fizioterapist.
- Pjesa me e madhe e paisjeve kane edhe ekrane TV dhe lidhje satelitore.

SPA.
- Tek VESA SPA do te gjeni profesionalizem te larte dhe produkte dhe makineri ekskluzive.
- Makinerite e CACI International, jane angleze dhe jane prezente ne 8000 sallone estetike ne 50 vende te botes.
- Germaine de Capuccini, nje linje e plote qe ofron zgjidhje te efektshme per te gjitha llojet e problemeve.
- Produkte beauty nga Malu Wilz.

Klienti perfitues mund te vije kur te deshiroje brenda 3 muajsh dhe te konsumoje karten e dhurates..
Ju lutemi vini re qe Vesa Spa nuk punon diten e diele..

Adresa:
Vesa Center, Rruga Abdyl Frasheri Nr. 5, Tirane (prane Librit Universitar).

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Perfect Fitness
  Perfect Fitness
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Palestra Perfect ka hapur dyert per klient në vitin 2010. Ajo nisi si një iniciativë për të sjellë pranë klientëve kushte komode, pajisje moderne dhe çmime konkurruese. Një palestër të pajisur me të gjitha mjetet e domosdoshme për të mbajtur trupin t...

 • FITNESS FORMA TIRANE
  FITNESS FORMA TIRANE
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 03/05/2017

  Fitnes forma ka nje mori pajisjesh te teknologjis se fundit, instruktore me eksperience te gjate ne kete fushe, si dhe opsione anetaresimi plotesisht te perballueshme. Aerobi (cdo mbasdite ne dy orarete ndryshme dhe tre here ne jave paradite) Ejani t...

 • AS ESTETIC
  AS ESTETIC
  Shendet - Bukuri - Fitness - Tiranë (Tiranë) - 28/04/2017

  https://www.facebook.com/AS-Estetic-486897594815886/ SUPER SHERBIME SUPER CMIME JU MIRPRESIM