ARREDIM AMBIENTESH Tiranë

Published date: 30/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

Ofrojme realizimin e interierit per ambientet.
*-Me ne jetoni bukur
*-Kontaktoni arkitektin tuaj per te realizuar endren tuaj.

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Klering, ofroj konstruksione metalike, rikonstruksione dhe ndertime
  Klering, ofroj konstruksione metalike, rikonstruksione dhe ndertime
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 29/03/2017

  Mar persiper konstruksione metalike te te gjitha llojeve e permasave, si shkolla,palestra,mbikalime autostradash,kate pallatesh,porta metalike,shkalle emergjence, catija shkollash e shtepiash, etj. gjithcka ka lidhje me hekurin. si edhe marim persipe...

 • Zbukurojeni ambjentin tuaj
  Zbukurojeni ambjentin tuaj
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 10/03/2017

  zbukurojeni ambjentin tuaj me keto gjera te bukura 100 milek te 3 -ja 2 vazo 1 biciklet

 • Detektiv Privat Albania
  Detektiv Privat Albania
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 01/03/2017

  DETEKTIV PRIVAT TIRANE-DURRES-FIER Private eye.... Ju afron keto sherbime: Hetime private, ne fushen familjare, shoqerore dhe ate te biznesit. Me eksperience pune, kualifikim i duhur, serjozitet, anonimitet. Mos hezitoni te lini numrin tuaj te kontak...