Autoshkolla Tiranë

Published date: 25/04/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

PUNE me MAKINE apo MAKINE per ne PUNE! E gjithe kjo (! ),per te gjithe JU qe jeni te interesuar te drejtoni mjet per here te pare si dhe per te gjithe JU qe keni nevoje te marrni nje patente te grades me te larte ,Autoshkolla ju vjen ne ndihme sa me afer shtepise; ne tre pika te ndryshme te Tiranes
.Cmimi i arsyedhem!Mos humb kohe!

Cel. : 0672103775

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Ofrojme lyerje shtepish me cilesi te shkelqyer
  Ofrojme lyerje shtepish me cilesi te shkelqyer
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 14/04/2017

  Kemi 10 vjet eksperienc pune ne greqi bejme patinime dhe lyerje me cilesi shum te mire dhe cmime te arsyshme..Zgjedhim ngjyrat me ne mode per te lyer ambjentet e shtepis.kemi idete me te bukura. Bejme Nje shtepi moderrne me ngjyra te celura..te inter...

 • Sherbim Transportu Furgon Sprinter
  Sherbim Transportu Furgon Sprinter
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 14/04/2017

  Ofroj sherbim transporti , Furgon Malli pesha e pergjithshme 3.5Ton. Dergesa materialesh, mallrash, ushqimoresh brenda dhe jashte vendit. Na kontaktoni ne: 1. Cel : 0689090029 2. Cel : 0682071449

 • Punime hekuri me cmime konkuruese n treg
  Punime hekuri me cmime konkuruese n treg
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 14/04/2017

  Punime hekuri me cmime konkuruese n treg