KOMPANI PASTRIMI DHE SHERBIMESH ELEKTRIKE. Tiranë

Published date: 07/02/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

*-Kompania Jone Operon Prej Vitesh Ne Fushen E Sherbimeve Te Pastrimit Dhe Te Mirmabajtjen E Ambienteve Te Ndryshme.Forca Jone Qendron:
*-Ne Raportin E Shkelqyer Cilesi-Cmim.
*-Ne Stafin E Kualifikuar Dhe Te Besushem.
*-Ne Korrektesine Qe Na Karaktreizon
Cilesi Keto Qe,kur nderthuren Me Paisjet Me Te Mira Dhe Produktet E Pershtatshme Per Te Kryer Cfardo Lloj Pune, Na Bejne Te Kemi Rezultate Te Shkelqyera.
*-Pastrojme Dhe Lajme Mokete ,tapete,kolltuqe,divane.sherbejme Ne Banese, Ne Biznesin Tuaj,apo Zyren Tuaj.
*-Pastrime Civile Dhe Industriale.pastrojme Ambiente Si Shkolla Kopshte Qendra Tregtare,zyra Klinika Etj.
*-Pastrime Xhamash Dhe Vetratash Ne Lartesi Dhe Sasi Te Konsiderueshme.
*-Pastrim I Kuzhinave Te Restoranteve.
*-Trajtime Te Ndryshme Te Dyshemeve:koto,mermer,gres,porcelan,qeramik,dru Etje.
*-Zhvillojme Edhe Pune Te Tilla Si:
*-Restaurime Te Ambienteve Te Brendshme ,lyerje, Patinime,ndarje Me Gips Etje.
*-Riponstruksion Komplet I Tualetit.
*-Pastrimi Apartamentit Te Sapo Perfunduar.
*-Nderhyrje Urgjente Hidraulike E Elektrike.
*-Kopshtari Dhe Sherbimete Ndryshme.
*-Rregullim Paisjesh Elektroshtepiake Lavatrice,Frigorifer , Soba Etjer.
*-Instalime Paisjesh Industriale,Kondicionim Aspirim Etjer.

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Kujdestare per Femije
  Kujdestare per Femije
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 11/05/2017

  Aarau Zvicer Kerkojm Kujdestare per Vajzen ton 3 vjeqare, si dhe me i ba punet e shtepis, mosha juaj 18-25 Vjeq. Rroga sipas marrvjeshjes Ju lutem na shkruani ne Viber +41 77 266 02 95

 • Certifikate CKP per transport
  Certifikate CKP per transport
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 28/04/2017

  Jap me qera Certifikate CKP per transport: nderkombetar mallrash dhe udhetaresh. Kombetar mallrash dhe udhetaresh. Tel. : 042/273-340 Cel. :0688326458

 • ofroj sherbim si Ekspert ne media sociale
  ofroj sherbim si Ekspert ne media sociale
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 28/04/2017

  Ofroj sherbim ne rritjen e aktivitetit tuaj online apo ne zgjerimin e kompanise apo produkteve tuaja duke rritur prezencen e kompanise tuaj ne rrjetet sociale si facebook, instagram. Ofrojm gjithashtu design dhe krijim brandi. Eksperience shume vjeca...