Kujdestare per Femije Tiranë

Published date: 11/05/2017
 • Location: Aarau Zvicer, Tiranë, Tiranë, Albania

Aarau Zvicer

Kerkojm Kujdestare per Vajzen ton 3 vjeqare, si dhe me i ba punet e shtepis, mosha juaj 18-25 Vjeq.

Rroga sipas marrvjeshjes

Ju lutem na shkruani ne Viber

+41 77 266 02 95

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Certifikate CKP per transport
  Certifikate CKP per transport
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 28/04/2017

  Jap me qera Certifikate CKP per transport: nderkombetar mallrash dhe udhetaresh. Kombetar mallrash dhe udhetaresh. Tel. : 042/273-340 Cel. :0688326458

 • ofroj sherbim si Ekspert ne media sociale
  ofroj sherbim si Ekspert ne media sociale
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 28/04/2017

  Ofroj sherbim ne rritjen e aktivitetit tuaj online apo ne zgjerimin e kompanise apo produkteve tuaja duke rritur prezencen e kompanise tuaj ne rrjetet sociale si facebook, instagram. Ofrojm gjithashtu design dhe krijim brandi. Eksperience shume vjeca...

 • Autoshkolla
  Autoshkolla
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 25/04/2017

  PUNE me MAKINE apo MAKINE per ne PUNE! E gjithe kjo (! ),per te gjithe JU qe jeni te interesuar te drejtoni mjet per here te pare si dhe per te gjithe JU qe keni nevoje te marrni nje patente te grades me te larte ,Autoshkolla ju vjen ne ndihme sa me ...