SHERBIME NE LARTESI DERI 28 M. LARJE XHAMASH & LYERJE, MIREMBAJTJE E GJELBERIMIT NE LARTESI Durrës

Published date: 12/04/2017
 • Location: Durrës, Durrës, Albania

SHERBIME NE LARTESINE DERI 28 M. LARJE XHAMASH , LYERJE, MIREMBAJTJE E GJELBERIMIT NE LARTESI (PRERJE, KRASITJE, RREGULLIM I PEMEVE TE LARTA), NDRICIMI I RRUGEVE DHE CDO LLOJ SHERBIMI ME VINÇ. SHERBIMI OFROHET KONFORM GJITHE RREGULLAVE PER OPERATORE PRIVATE DHE SHTETEROR.
CEL 0686718529; 0682897377; 00393497813970.

Cel. : 0686718529

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Kujdestare per Femije
  Kujdestare per Femije
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 11/05/2017

  Aarau Zvicer Kerkojm Kujdestare per Vajzen ton 3 vjeqare, si dhe me i ba punet e shtepis, mosha juaj 18-25 Vjeq. Rroga sipas marrvjeshjes Ju lutem na shkruani ne Viber +41 77 266 02 95

 • Certifikate CKP per transport
  Certifikate CKP per transport
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 28/04/2017

  Jap me qera Certifikate CKP per transport: nderkombetar mallrash dhe udhetaresh. Kombetar mallrash dhe udhetaresh. Tel. : 042/273-340 Cel. :0688326458

 • ofroj sherbim si Ekspert ne media sociale
  ofroj sherbim si Ekspert ne media sociale
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 28/04/2017

  Ofroj sherbim ne rritjen e aktivitetit tuaj online apo ne zgjerimin e kompanise apo produkteve tuaja duke rritur prezencen e kompanise tuaj ne rrjetet sociale si facebook, instagram. Ofrojm gjithashtu design dhe krijim brandi. Eksperience shume vjeca...

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)