Zbukurojeni ambjentin tuaj Tiranë

Published date: 10/03/2017
 • Location: Tiranë, Tiranë, Albania

zbukurojeni ambjentin tuaj me keto gjera te bukura
100 milek te 3 -ja
2 vazo
1 biciklet

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Detektiv Privat Albania
  Detektiv Privat Albania
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 01/03/2017

  DETEKTIV PRIVAT TIRANE-DURRES-FIER Private eye.... Ju afron keto sherbime: Hetime private, ne fushen familjare, shoqerore dhe ate te biznesit. Me eksperience pune, kualifikim i duhur, serjozitet, anonimitet. Mos hezitoni te lini numrin tuaj te kontak...

 • Kryejme punime te ndryshme, lyerje me boje, shtrim pllaka, suvatime,etj .
  Kryejme punime te ndryshme, lyerje me boje, shtrim pllaka, suvatime,etj .
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 22/02/2017

  kryejme punime te ndryshme, lyerje me boje, shtrim pllaka, suvatime,etj Tel. : 0672559022 Tel. : 0695334442 Cel. : 0665384198

 • Kryejm rikonstruksjone te ndryshme ndertimi ne shtepia
  Kryejm rikonstruksjone te ndryshme ndertimi ne shtepia
  Sherbime te tjera - Tiranë (Tiranë) - 22/02/2017

  Kryejm rikonstruksjone te ndryshme ndertimi ne shtepia te vjetra dhe i ktheim ato ne gjendje shume te mire per te banuar japim shpejtesi dhe garanci per keto punime kemi punuar keto lloi punesh ne Itali dhe Greqi dhe shpresoim qe te punoim edhe ketu ...